129,90€
Akkukäyttöinen hiustrimmeri vaativaan käyttöön, nyt tehokkaampi päivitetty versio
Varastossa
Villikiharan partureiden mielestä paras saatavilla oleva hiustrimmeri, näitä käytämme liikkeissämme.
Moser ChroMini Pro 2 on kevyt, erittäin hiljainen ja kestävä niskakone hiusrajojen ja parran viimeistelyyn. Leikkaa todella tarkasti jättäen lähes näkymättöman sängen (tätä lyhyemmäksi ei leikkaa yksikään hiustenleikkauskone).
Paino | 0,13 kg (kilogramma) |
---|---|
Koko | Leveys 32 mm |
Valmistaja | |
Jakelija | Käherryshuolto Oy |
Takuu | 24 kk |
---|
Kyllä saa mutta valitettavasti ei ole meillä valikoimissa. Google haulla "Moser 1591-0064 akku" löytyy akkuja myyvistä liikkeistä.
Trimmereihin ei yleensä saa, kuten ei tähänkään mutta siinä on mukana liukuva talla joka on säädettävissä 3-6 mm. Tuossa sama talla jos tarvitset sen erikseen, https://villikihara.fi/tuote/talla-3-6-mm-moser-trimmeriin/
Koneessa itsessään ei ole pituuden säätöä mutta mukana tulee 1 talla jossa on liukuva säätö 3-6 mm.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Tarkka ja tekee mitä lupaakin.
Taattua laatu tavaraa. Vuodesta toiseen. Kyseistä tuotetta olen käyttänyt jo useita vuosia. Nyt ostin uuden ja olen taasen tyytyväinen.
Leikkaa kuten olettaa sopii; tarkasti ja laadukkaasti.
Pään ajeluun loistava laite, tarkka, tehokas ja hyvä akunkesto
20 vuotta kaljua ajellut. Tämä paras kone kevyesti tähän mennessä. Kevyt ja sopivan pieni. Ei ole johto tiellä.