Paul Mitchell Shampoo Two syväpuhdistava shampoo
Paul Mitchell
20,90€
Syväpuhdistava shampoo rasvoittuville hiuksille
Vain 2 varastossa
- Matkahuollon noutopiste 4,99€ (ilmainen toimitus 60€ ostoksille)
- Toimitusaika 1-2 päivää
- Saat 3% bonusta ostoista
- Palautusoikeus 14 vuorokautta
Kuvaus
Hiuksistasi tulevat keväisen puhtaat ja kirkkaat tällä syväpuhdistavalla shampoolla. Paul Mitchell Shampoo Two sopii erityisesti nopeasti rasvoittuville hiuksille ja hiuspohjalle.
- Sisältää mm. tehokkaasti puhdistavaa sitrusuutetta ja hiuspohjaa rauhoittavaa kamomillaa, joka estää myös tarpeetonta talin muodostumista.
- Hellävarainen myös päivittäisessä käytössä, sopii myös koko vartalolle.
- Poistaa tehokkaasti muotoilutuotteiden jäämät. Sisältää aktivoidun kiilto- ja kosteusyhdisteen.
Käyttö: Levitä pieni määrä kosteisiin hiuksiin, vaahdota ja huuhtele huolellisesti.
Lisätiedot
| Koko | 300 ml |
|---|---|
| Valmistaja | |
| Hiuspohja | Rasvoittuva |
| Hiustyyppi | Hento, Normaali, Paksu |
| Jakelija | Miraculos Oy |
Kysymykset & vastaukset
Paul Mitchell Shampoo Two syväpuhdistava shampoo
Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Polyquaternium-44, Bisamino PEG/PPG-41/3 Aminoethyl PG-Propyl Dimethicone/Hedychium Coronarium (White Ginger) Extract/PEG-12 Dimethicone, Panthenol, Bisamino PEG/PPG-41/3 Aminoethyl PG-Propyl Dimethicone/Algae Extract/Aloe Barbadensis Leaf Extract/Anthemis Nobilis Extract/Simmondsia Chinensis (Jojoba) Extract/Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract/PEG-12 Dimethicone, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Hydroxypropyl Methylcellulose, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate, Parfum (Fragrance), Benzyl Benzoate, Linalool, Limonene.
2 arviota tuotteelle Paul Mitchell Shampoo Two syväpuhdistava shampoo
Paul Mitchell Shampoo Two syväpuhdistava shampoo






Luotettava syväpuhdistava shampoo kaikenlaisille hiuksille. Olen käyttänyt kyseistä shampoota noin parikymmentä vuotta ja ei ole tarvetta motkottaa edelleenkään.
Tekee kaiken kuten lupaa ja muutenkin Paul Mitchell tuotteet innostavia.
Shampoo erittäin riittoisaa, pullo riittää itsellä pitkiin, yli lapaluihin ylettyviin hiuksiin ainoana shampoona n. kk mutta jos käytän myös muuta shampoota vaihtelevasti, niin peräti puoli vuotta. Shampoossa miellyttävä sitruksinen tuoksu.
Luotto shampoo kun hiukseni tarvitsevat laadukasta syväpuhdistusta! Ei ole vaikutusta värin haalenemiseen, vaikka on syväpuhdistava tuote.