Sim DS Intensive Moisture Mask

(5 tuotearviota)

18,90

Tehokosteuttava ja ravitseva, hajusteeton hoitonaamio kuiville hiuksille

Varastossa

Toimitusaika 1-2 päivää
Maksuton palautusoikeus 14 vuorokautta.

Sim DS Intensive Moisture Mask ravitsee ja kosteuttaa intensiivisesti hiusta palauttaen kuivien ja vahingoittuneiden hiusten luonnollisen kiillon sekä elinvoiman.

  • Selvittävä ja silottava, hajusteeton tehohoito kuiville ja vaurioituneille hiuksille.
  • Lisää hiusten käsiteltävyyttä ja tekee hiukset pehmeän ja silkkisen tuntuisiksi.
  • Sisältää UV-suojan.
  • Tehohoito on dermatologisesti testattu herkällä iholla.
  • ph 3.8

Hoitonaamio on kehitetty vaurioituneiden, kuivien ja käsiteltyjen hiusten hoitoon, mutta se sopii kaikille hiuslaaduille. Suositellaan käytettäväksi kerran viikossa. Lämpö tehostaa hiusnaamion vaikutusta. Hoitonaamion pehmeä voidemainen koostumus levittyy helposti hiuksiin.

Käyttö: Levitä tasaisesti pestyihin, pyyhekuiviin hiuksiin ja hiero kevyesti. Anna vaikuttaa 5-15 minuutin ajan ja huuhtele huolellisesti.

Paino 0,25 kg (kilogramma)
Koko

250 ml

Valmistaja

Hiustyyppi

, , , ,

Ominaisuus

, ,

Jakelija

Sim Oy

Kysymykset & Vastaukset

Tuotteella ei ole vielä kysymyksiä.

Kysy tuotteesta

Olethan lukenut ensin tuotteen kuvauksen löytääksesi vastauksen. Asiakaspalvelumme vastaa kysymykseesi mahdollisimman pian.

Kiitos kysymyksestä!

Kysymyksesi on vastaanotettu, odottele rauhassa, siihen vastataan mahdollisimman pian.

Virhe

Warning

Virhe kysymyksen tallentamisessa. Ole hyvä ja ilmoita tästä verkkosivuston ylläpidolle. Lisätietoja:

Lisää vastaus

Kiitos vastauksestasi!

Vastauksesi on vastaanotettu ja julkaistaan pian.

Virhe

Warning

Vastaustasi tallennettaessa tapahtui virhe. Ilmoita siitä sivuston ylläpitäjälle. Lisätietoa:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Cetrimonium Methosulfate, Quaternium-91, Betaine, Sorbitol, Panthenol, Dimethylpabamidopropyl Laurdimonium Tosylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Methoxy PEG/PPG-7/3 Aminopropyl Dimethicone, Trideceth-5, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid.

5 arviota tuotteelle Sim DS Intensive Moisture Mask

5,0
Perustuu 5 arvosteluun
5 tähteä
100
100%
4 tähteä
0%
3 tähteä
0%
2 tähteä
0%
1 tähti
0%
1-5 5:n arvosteluista
  1. Todella hyvä tuote. Hiukseni ovat pitkät ja paksut (alaselkään asti) ja olen allerginen hajusteille. Aluksi oli vaikeuksia löytää tarpeeksi hoitava hajusteeton hoitoaine/tehohoito hiuksilleni, mutta onneksi tämä löytyi. Käytän tätä tehohoitoa melkein joka pesukerralla, pitkät hiukset pysyvät hyvässä kunnossa tällä tuotteella. Lisää tämän kaltaisia laadukkaita hoitavia hajusteettomia tuotteita.

    (3) (0)
  2. (0) (0)
  3. Aivan ihana tuote, ensimmäinen mikä oikeasti hoitaa hyvin kuivaa ja karkeaa hiusta. Ja iso plussa kotimaisuudesta sekä sopivuudesta CG-metodiin!

    (0) (0)
  4. Saa hennot pitkät hiukset helposti kammattaviksi. Ei haise miltään, hajusteherkkänä se on tärkeää.

    (0) (0)
  5. Todellakin tuoksuton ja mukavan paksu koostumus joka ei valu silmille vaikka tuotetta laittaisi koko päähän. Auttoi hyvin pitkien hiusten äkilliseen huovuttumiseen ja takkuuntumiseen, säästyin 30cm leikkaukselta tämän tuotteen avulla!

    Onneksi panostin ja tilasin tätä, toimitus oli tosi nopea, ei mitään pahaa sanottavaa!

    Kiiltoa tuote ei juurikaan lisää näihin ohuisiin, kuivahkoihin, värjäämättömiin lasimaisiin hiuksiini, mutta pehmentää ihanasti ja kosteuttaa ja auttaa pitämään takuttomana, se on pääasia. Olen kemikaali- ja hajusteyliherkkä ja pelkäsin että saanko tästäkin tuotteesta märkäpaiseita pään täyteen kuten aiemmista kokeiluistani mutta tämä sopii tällä kerran viikossa käyttötahdilla onneksi! Tuote on myös parantanut hiuksieni muotoiltavuutta, aiemmin en saanut näihin piikkisuoriin hiuksiini minkäänlaista lainetta tai kiharaa mutta nyt niitä tulee jo nutturan pidosta ilman muotoilutuotteitakin, tämä oli kiva bonus tässä tuotteessa. 🙂

    (1) (0)
Lisää arvio

Peruuta